دیدار نماینده مردم اردکان با رئیس سازمان بهزیستی کشور

نماینده مردم اردکان در دیدار با رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اهمیت سیاست گذاری سازمان بهزیستی در حل مشکلات بخشی از جامعه گفت: انجام صحیح مسئولیت سنگین اجتماعی این سازمان که توام با عطوفت و ایثار ذاتی است می تواند راهگشا و باعث ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی اقشار آسیب پذیر گردد.

"محمدرضا تابش" توجه سازمان بهزیستی کشور برای رسیدگی به نیازهای بهزیستی استان و شهرستان اردکان را خواستار شد و با تشکر از خیرینی که سرای سالمندان مجد را پایه گذاری نمودند ، خواستار آن شد تا با تلاش بیشتر تعلل ایجاد شده در راه اندازی مرکز تحقیقات سالمندی جبران گردد.

منتخب مردم اردکان در خانه ملت همچنین با تبریک انتصاب دکتر محسنی و تقدیر از زحمات و خدمات وی در زمان نمایندگی و تصدی مدیریت بیمه سلامت ، ابراز امیدواری کرد که دوران مسولیت وی در سازمان بهزیستی کشور منشا خدمات شایسته به جامعه هدف با تحول در ساختارها و فرایندها، متناسب با پیشرفت علم و تکنولوژی باشیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور نیز با سپاسگزاری از نقش سازنده ملی و منطقه ای محمدرضا تابش اظهار داشت: امیدواریم با کمک دولت و مجلس سازمان بهزیستی به یک سازمان چالاک تخصصی در جهت خدمات دهی به افراد تحت پوشش تبدیل شود و وظایف مهم خویش رادر عرصه های مسئولیتی با نگاه علمی به انجام خواهد رسانید.

"انوشیروان محسنی بندپی"  قول مساعد داد تا مشکلات و مسایل بهزیستی استان و شهرستان اردکان حل و فصل و مرکز تحقیقات سالمندی با همت ویژه دانشکده توانبخشی و حمایت های سازمان بهزیستی روند اجرایی خویش را سریعا طی کند.

/ 0 نظر / 30 بازدید