تابش: تخریب‌ها راه به‌‌جایی نمی‌برد

فریبا سلمانی/محمدرضا تابش در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی نشان آنلاین گفت: کمیسیونی در مجلس تشکیل شده است تا به "بررسی برجام" بپردازد تا در ظاهر از آسیب رسیدن به منافع و ارزشهای کشور ما جلوگیری شود که به خودی خود نمی تواند مشکلی داشته باشد. اما حتی با نگاهی به سطحی به رفتار و گفتار آنهایی که قرار است برجام را بررسی کنند، می توان به راحتی به این نتیجه رسید که آنها نگرانند تا مردم به واسطه توفیق هسته ای در انتخابات مجلس به طیف اصلاح طلب و اعتدلگرا رای بدهند و دقیقا به همین دلیل بنا را بر مخالفت و تخریب گذاشته اند و به زعم خود تلاش می کنند تا مردم مثل خرداد 92 رای شان را به نام آنها به صندوقها نیاندازند.

وی افزود: البته رفتارهای اینچنینی نمی تواند تاثیرگذار باشد، چرا که مردم ایران از همه قشرها به آگاهی بالایی رسیده اند و مثل دهه های گذشته نیست که تحت تاثیر رفتارهای سیاسیون تصمیم گیری کنند.

این نماینده اصلاح طلب مجلس گفت: امید داریم تا مردم کار نیمه تمام خود در خرداد  92 را در اسفند 94 تمام کنند و همانطور که دست افراطیون را از دولت کوتاه کردند، این گروه را از مجلس هم کنار گذاشته و به حاشیه نشینی محکوم کنند.

/ 0 نظر / 34 بازدید